Promocja -52% na wszystko! Darmowa wysyłka od 300 zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Obrazy na płótnie Warszawa

Stolica Polski to miejsce w unikalny sposób łączące tradycję i nowoczesność, co doskonale oddają płócienne obrazy przedstawiające to wyjątkowe miasto. Obraz na płótnie Warszawa to ponadczasowy sposób na udekorowanie salonu, pokoju dziennego czy innego pomieszczenia. Sprawdzi się też doskonale przy aranżowaniu przestrzeni biznesowej.

Obraz na płótnie Warszawa: elegancka dekoracja mieszkania

Stolica Polski przyciąga swoim niepowtarzalnym charakterem wielu turystów, a jej mieszkańcy często nie wyobrażają sobie życia w innym miejscu na świecie. Każdy miłośnik tego miasta z chęcią posiadać będzie w mieszkaniu piękny akcent, podkreślający jego magię. Obraz na płótnie Warszawa to doskonały sposób na atrakcyjne udekorowanie salonu, pokoju dziennego czy gabinetu - przyciąga wzrok, inspiruje i zachwyca.

W naszym sklepie Ecowall24 przygotowaliśmy dla Ciebie bogaty wybór nadruków przedstawiających Warszawę. W tradycyjnych wnętrzach najlepiej prezentować się będą klasyczne przedstawienia, obrazujące najważniejsze zabytki i miejsca jak np. Kolumna Zygmunta, Zamek Królewski, Warszawska Syrenka, Most Świętokrzyski czy Pałac Kultury. Romantyczne ujęcie Starego Miasta, rozległa panorama lub wyjątkowy widok z lotu ptaka na Wisłę to uniwersalne propozycje, które sprawdzą się w każdej przestrzeni.

1 2 3 ... 13

Dynamiczne obrazy Warszawy dla biznesu

Prowadzisz firmę w Warszawie? A może zajmujesz się aranżowaniem przestrzeni w instytucjach publicznych? Modnym rozwiązaniem jest zadbanie o lokalny akcent w urządzanym wnętrzu, przyczyniający się do promowania miasta, a jednocześnie nadający pomieszczeniu bardziej atrakcyjny charakter. Obraz na płótnie Warszawa sprawdzi się świetnie w przestrzeni biurowej, placówkach miejskich i urzędach. Warto postawić na dynamiczne ujęcia, przedstawiające stolicę jako nowoczesne i stale rozwijające się miasto.

Zdjęcia Warszawy przedstawiające tętniące życiem bulwary nad Wisłą czy widok z lotu ptaka na zatłoczony Plac Zamkowy lub rynek Starego Miasta prezentować się będą dobrze także w lokalach gastronomicznych i punktach usługowych nastawionych na turystów lub pragnących podkreślić swoje związki z miastem.

Obraz na płótnie Warszawa do wnętrz w nowoczesnym stylu

Zdjęcia warszawskich zabytków to rozwiązanie uniwersalne, które będzie odpowiednie zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej przestrzeni. Jeśli jednak poszukujesz oryginalnych obrazów płóciennych doskonale współgrających z minimalistycznymi czy loftowymi wnętrzami, zamiast tradycyjnych fotografii wybierz proste w formie grafiki czy ilustracje wektorowe. Wśród naszych propozycji znajdziesz też mapę Warszawy z zaznaczonym podziałem na dzielnice.

W nowoczesnych przestrzeniach świetnie wyglądają obrazy dynamiczne, przedstawiające np. nocny ruch uliczny czy ludzi. Możesz też wybrać nietuzinkowe zdjęcia akcentujące miejską zieleń np. z Parkiem Łazienkowskim lub plażami wzdłuż Wisły.

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego możesz wybierać spośród wielu różnych wymiarów i zastosować wybrane efekty specjalne. Dostępne jest kadrowanie obrazu jednoczęściowego, dwuczęściowego lub tryptyku.

Zapisz się I zyskaj 5% rabatu